Unvanı

Adı Soyadı

Atanma Tarihi

Bitiş Tarihi

AÇIKLAMA

Prof. Dr.

Candan DEDELİOĞLU

 

 

Dekan /Başkan

Prof. Dr.

Mustafa ÖKSÜZ

11.09.2019

11.09.2022

Profesör Üye

Prof. Dr.

Nedret YAŞAR

01.04.2021

01.04.2024

Profesör Üye

Prof. Dr.

Candan DEDELİOĞLU

27.09.2021

27.09.2024

Profesör Üye

Doç. Dr.

Serkan ÖZTÜRK

05.10.2020

05.10.2023

Doçent Üye

Doç. Dr.

Dilek ÇULHA

27.09.2021

27.09.2024

Doçent Üye

Dr. Öğr. Üyesi

Nursel KARACA

27.09.2021

27.09.2024

Dr. Öğr. Üye. Üye

 

Ömer KAHVECİ

 

 

Fakülte Sekreteri

 

Etiket: Fakülte Yönetim Kurulu